A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
poniedziałek 19.11.2018RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Dnia 25 października 2018r. wcześnie rano wraz z kolegami i koleżankami z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Częstochowie  zebraliśmy się w autokarze, żeby wyruszyć do Krakowa.

W dniu 4 października 2018r. uczniowie  naszej szkoły spotkali się z Przedstawicielem Częstochowskiego Hospicjum, który został  zaproszony przez uczennicę klasy ósmej- wolontariuszkę tego  Hospicjum. Pan opowiedział dzieciom i młodzieży  na czym polega  praca w hospicjum, w jaki sposób można  pomagać ciężko chorym ludziom,  jak można zostać wolontariuszem oraz zachęcał uczniów klas starszych do  współpracy, do zostania wolontariuszem. Na zakończenie uczniowie podziękowali Panu  z przybycie i przekazali  paczkę z darami dla Jego podopiecznych.

W dniu 12 października 2018r. uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie i zostali przez Panią Dyrektor pasowani na uczniów naszej szkoły. W trakcie ślubowania pierwszoklasiści zobowiązali się do:  pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku dla rodziców, nauczycieli i miłości ojczyzny. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Zostali obdarowani dyplomami oraz wspaniałymi upominkami od rodziców i Samorządu Uczniowskiego.  W tym dniu również, uczniowie pod kierunkiem polonistki, przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły krótkie przedstawienie z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Natomiast przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli drobne upominki.

Rajd na Święty Krzyż.

2018-10-23 16:16

23 września 2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami , nauczycielami i Panią Dyrektor wzięli udział w XIX Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż. Trasa rajdu zaczęła się w Grzegorzowicach, a zakończyła się w Bazylice Świętego Krzyża. Trasa liczyła 9 km. W XIX Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym "Święty Krzyż 2018" uczestniczyło 3676 turystów-pielgrzymów, w tym 62 księży, 18 sióstr zakonnych i 233 opiekunów świeckich. Rajdowe trasy prowadziło 102 przewodników świętokrzyskich PTTK. Już z utęsknieniem czekamy na kolejny rajd za rok.

Dnia 29 września 2018r. w Centrum Przygotowań do misji zagranicznych w Kielcach odbył się XVIII Dzień Ministranta Diecezji Kieleckiej. W wydarzeniu brali udział uczniowie naszej szkoły, którzy są ministrantami. Patronem tego dnia był bł. ks. Jerzy Popiełuszko. Ministranci uczestniczyli we mszy świętej, następnie odbył się koncert zespołu "Wyrwani z niewoli". Uczniowie pod okiem żołnierzy zwiedzali teren jednostki wojskowej oraz sprzęt wojskowy, policyjny, straży więziennej, pogotowia ratunkowego. Kolejny dzień ministranta za nami. Czekamy na następny zjazd służby liturgicznej i na atrakcje związane z tym wydarzeniem, które odbędzie się za rok we wrześniu.

Dzień Chłopca 2018r.

2018-10-04 21:40

W dniu 27 września 2018r.  z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca  w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV-VIII, a w dniu następnym 28 września dla uczniów 

z klasy  I i  III.  Przy wspaniałej muzyce wszyscy świetnie się bawili.

Wycieczka do Katowic.

2018-10-04 21:14

W dniu 24 września 2018r. uczniowie klasyVIII wzięli udział w wykładach z pokazami fizycznymi, które odbyły się na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwerytetu Śląskiego w Katowicach. W tym roku wykłady z licznymi eksperymentami dotyczyły następujących tematów "Potęga ciśnienia" oraz "Wszechobecne fale". Nasi uczniowie bardzo chętnie pomagali prowadzącym w wykonywaniu doświadczeń. Z dużym zainteresowaniem obejrzeli wykład dotyczący ciśnienia. Z pewnością była to doskonała praktyczna lekcja, która była okazją do pogłębiania wiedzy uczniów.

20 września 2018r. klasa VIII z wychowawcą była na wycieczce edukacyjnej w Częstochowie. 

W programie znalazły się:

  • oglądanie filmu "Dywizjon 303" w cinema Wolność,
  • przejazd londyńczykiem po Częstochowie- poznanie historii i architektury miasta,
  • interpretowanie murali częstochowskich według projektu znanego malarza częstochowskiego Tomasza Sentowskiego.

Uczniowie klasy siódmej naszej szkoły w dniu 21 września 2018r. wzięli udział w rajdzie turystyczno-geograficznym "Pożegnanie lata". Uczniowie ćwiczyli umiejętności odczytywania informacji z mapy i posługiwania się kompasem.

Święto Patrona szkoły.

2018-09-30 16:57

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 19 września 2018 roku obchodziliśmy Dzień Patrona świętego Stanisława Kostki. Cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej mszy świętej.

Uroczystości towarzyszył piękny śpiew chórku przygotowany pod kierunkiem pana od muzyki.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET