A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
piątek 21.09.2018RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

jurajski_klub_seniora.jpg

Kolejne wydarzenie w Regionalnym Muzeum im. Zygmunta Krasińskiego w Złotym Potoku w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w cyklu Wielka Niepodległa 1918 – 2018 pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich” odbyło się 15 września 2018 roku.

Członkowie Jurajskiego Klubu Seniora dni 12-13-14 września 2018 roku spędzili na trzydniowej wycieczce autokarowej w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwsze miasto na trasie które mogliśmy zobaczyć to Świdnica na Dolnym Śląsku, rynek który 3 lata temu wygrał konkurs na najpiękniej oświetlony rynek w Polsce, XIII wieczny Ratusz oraz nieopodal Kościół Pokoju - największa drewniana Świątynia na świecie – jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Członkowie Jurajskiego Klubu Seniora korzystając z zaproszenia chętnie wzięli udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka w dniu 8 września 2018 roku. Organizatorem imprezy była Rada Sołecka i Sołtys wsi Ponik - nasza klubowa koleżanka Krystyna .

Jurajski Klub Seniora serdecznie zaprasza na wycieczkę integracyjną dla seniorów z terenu gminy Janów i innych zainteresowanych.

Członkowie Jurajskiego Klubu Seniora pamiętają o lokalnych bohaterach II Wojny Światowej którzy zginęli w potockich i janowskich lasach w potyczkach z wojskami niemieckimi.

Podziękowania za plony – Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie w Częstochowie odbyły się w pierwszą niedzielę września. W przeddzień tj. 1 września 2018 roku została otwarta 27 Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie.

Po raz siódmy JKS zorganizował spotkanie z piosenką i poezją na grobli przy stawie „Amerykan” w Złotym Potoku w dniu 25 sierpień 2018 rok.

Dożynki w dniu 19 sierpnia 2018 roku rozpoczęły się o godz 12.00 Mszą Świętą Dziękczynną za tegoroczne plony i poświęceniem wieńców dożynkowych w kościele parafialnym pw. Św. Jana Chrzciciela w Złotym Potoku.

W Regionalnym Muzeum im. Zygmunta Krasińskiego w Złotym Potoku odbyło się czwarte wydarzenie w cyklu Wielka Niepodległa 1918 – 2018.

W dniu 12 sierpnia 2018 roku o godz.17.00 członkowie JKS wzięli udział w spotkaniu poświęconym malarstwu, medalierstwu i rzeźbie pt. Wielka Niepodległa 1918 - 2018 w sztuce .

Po raz 55 w dniach 28 lipca – 5 sierpnia 2018 roku odbywa się dziewięciodniowy Festiwal Kultury Beskidzkiej. Równocześnie na pięciu głównych estradach plenerowych w Wiśle, Szczyrku, Żywcu, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET