A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
środa 11.12.2019RSS

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Lusławice - Janów 0:6 !

2019-10-16 18:01

W dniu 14 października 2019 odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami szkół podstawowych Lusławic i Janowa. Mecz zakończył się zwycięstwem gości.

W sobotę na zlocie Hufca ZHP Częstochowa podsumowano wyniki współzawodnictwa drużyn harcerskich i gromad zuchowych. I miejsce zajęła 36 Gromada Zuchowa "Pluszowe Niedźwiadki" z drużynową hm Dorotą Gal. II miejsce 11 Gromada Zuchowa "Pracowite Skrzaty" z Lusławic z drużynową dh Pauliną Sieradzką.

W dniu 29 kwietnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz dyplomów uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie profilaktycznym „Jestem świadomy mam wybór- uzależnieniom mówię STOP”, organizowanym przez pedagoga szkolnego panią Grażynę Naporę.

BRAWO, UCZNIOWIE!

2019-05-05 19:23

Dużym sukcesem uczniowie naszej szkoły zakończyli swój udział w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych „PIONIER 2018” zorganizowanych przez Instytut Rozwoju Oświaty z siedzibą w Warszawie.

MAMY LAUREATA!

2019-04-12 19:05

Jakub Borowicz, uczeń 8 klasy naszej szkoły został zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Konkurs przebiegał w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Na każdym etapie można było zdobyć maksymalnie 60 punktów. Nasz laureat zdobył w pierwszym etapie 53 pkt, w drugim etapie 56 pkt, a w trzecim etapie 59 pkt. Cieszy więc fakt, że Kuba w ostatnim - wojewódzkim etapie osiągnął prawie maksymalną liczbę punktów. Tytuł laureata Olimpiady Przedmiotowej daje uczniowi możliwość wyboru szkoły ponadpodstawowej poza systemem rekrutacyjnym. Sukces Kuby jest sumą wielu składników: talentu, pasji, pracy zarówno ucznia jak i nauczyciela. Przygotowania do konkursu odbywały się nie tylko w systemie lekcyjnym, lecz także na zajęciach kółka zainteresowań. Dzięki swojej pasji Kuba ma możliwość uczestniczenia w zajęciach laboratoryjnych na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest to możliwe dzięki współpracy miedzy naszą szkołą, a uczelnią. Gratulujemy sukcesu Jakubowi, życzymy kontynuacji wspaniałej passy w szkole ponadpodstawowej i liczymy, że przykład Kuby zmobilizuje kolegów do rzetelnej pracy.

Konkurs "Młody Chemik"

2019-04-03 21:09

28 marca 2019 r. w Auli Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Częstochowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Młody Chemik", w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Jest nam miło poinformować, że laureatem i zdobywcą I miejsca został Jakub Borowicz, natomiast tytuł finalisty uzyskał Jakub Wojdyła. "Młody Chemik", to konkurs powiatowy organizowany przez Instytut Chemii, Nauk o Zdrowiu i Żywności. Jest to turniej wieloetapowy, składający się z części teoretycznej oraz laboratoryjnej. W tym roku konkurencja była wyjątkowo duża, ponieważ w Turnieju brali udział zarówno uczniowie szkół podstawowych jak i gimnazjów. Gratulujemy chłopcom sukcesu, który jest zwieńczeniem Ich pasji i zaangażowania w przygotowanie do konkursu.

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" dla Jakuba Borowicza kategoria klas VII i Agnieszki Nocuń kategoria klas VI. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" dla Kornelii Grzywny kategoria klas V i Mikołaja Napory kategoria klas IV. opiekun Mariola Turowska -Moskalik

II miejsce Anny Moskalik w Ogólnopolskim Konkursie Sancta Maria z utworem "Jako róża" - opiekun Danuta Leszczyńska i M. Turowska-Moskalik.

Zwycięstwo Anny Moskalik

2018-06-13 18:24

I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Piosenka dla mamy ziemskiej i niebiańskiej" utwór "Ave Maryja Jasnogórska"- opiekun Mariola Turowska-Moskalik.

Sybilla Michalik zdobywa wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Wykorzystanie Surowców wtórnych" - opiekun Mariola Turowska-Moskalik.

Sukces Naszych Uczniów

2018-06-13 18:08

Agnieszka Nocuń zdobywa wyróżnienie a Miłosz Kiedrzyński pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie " Mój Las" - etap regionalny - opiekun M. Turowska-Moskalik

Wyróżnienie dla SK LOP

2018-06-13 17:59

Wyróżnienie dla Szkolnego Koła LOP w Okręgowym Konkursie "Działania Kół LOP" - opiekun Mariola Turowska-Moskalik.

18 stycznia uczeń klasy 4b Mikołaj Napora wziął udział w międzyszkolnym konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych „Kolęda Płynie Z Wysokości”, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Częstochowie.

Podziękowanie

2017-12-21 01:04

Podziękowanie za zbiórkę i datki dla Domu Życia i Nadziei.

opiekunki Jolanta Brzeszczak i Dorota Soluch.

I miejsce dla Kacpra Karonia w Gminnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową.

Opiekun Dorota Gal

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET