A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
wtorek 19.02.2019RSS

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

2018-07-05 07:25

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Piasku odbyła się wyjątkowa uroczystość, gala wybitnych uczniów.  20 czerwca 2018 roku w obecności licznie zebranych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników administracyjnych szkoły i zaprzyjaźnionych osób zostały uroczyście wręczone nagrody, upominki jak i listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów za rok szkolny 2017/2018.

Podniosła atmosfera wyczuwalna była już od samego progu szkoły. Wszystko dopięte było na ostatni guzik. Była to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Można było usłyszeć wspaniałą muzykę i śpiew w wykonaniu naszych uczniów. Wielkim atutem uroczystości były znakomite występy taneczne. Młodzi artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Obecni w sali goście z ogromnym zainteresowaniem śledzili przebieg gali. Emocje wzrastały wraz z czasem trwania uroczystości. Punktem kulminacyjnym  wieczoru było oczywiście wręczenie statuetek. 

W kategorii „Zawsze Obecny” nominowano 12 uczniów – statuetkę z rąk Pana Stefana Zatońskiego Przewodniczącego Rady Gminy Janów otrzymała Katarzyna Michalik. Warto wspomnieć, że przez cały czas  pobytu w gimnazjum miała 100 % frekwencję.
W kategorii „Animator Życia Szkolnego” nominowano 6 uczniów – statuetką, przekazaną przez Panią Joannę Haładyn Radną powiatu częstochowskiego, został uhonorowany Patryk Kołek.

W kategorii „ Najaktywniejszy Reprezentant Szkoły” nominowano 11 uczniów – statuetka w tej kategorii, wręczona przez Pana Henryka Srokosza Przewodniczącego Komisji do Spraw Oświaty, powędrowała do Miłosza Kiedrzyńskiego,

Do ostatniej statuetki dyrektora szkoły w kategorii „Najlepszy uczeń” nominowano 46 uczniów – kategorię tę wygrał i statuetkę z rąk Pani Joanny Ścigaj Wójta Gminy Janów otrzymał Łukasz Dors – z grupy gimnazjalistów oraz Miłosz Kiedrzyński – z grupy uczniów szkoły podstawowej.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali liczne pamiątki i  gratulacje od zaproszonych gości i władz gminy, które mieliśmy zaszczyt gościć w naszych progach.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być świadkami tak wspaniałej uroczystości. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia. Raz jeszcze gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy  zaproszonym Gościom za obecność i okazaną życzliwość.


bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET