A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
czwartek 22.08.2019RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

ZEBRANIE Z RODZICAMI KLAS I

2019-08-20 14:10

Uprzejmie informujemy, że spotkanie z rodzicami klas 1 odbędzie się 23.08.2019 w świetlicy szkolnej ZSP w Janowie o godzinie 10.00

W sobotę na zlocie Hufca ZHP Częstochowa podsumowano wyniki współzawodnictwa drużyn harcerskich i gromad zuchowych. I miejsce zajęła 36 Gromada Zuchowa "Pluszowe Niedźwiadki" z drużynową hm Dorotą Gal. II miejsce 11 Gromada Zuchowa "Pracowite Skrzaty" z Lusławic z drużynową dh Pauliną Sieradzką.

W dniu 29 kwietnia odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz dyplomów uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie profilaktycznym „Jestem świadomy mam wybór- uzależnieniom mówię STOP”, organizowanym przez pedagoga szkolnego panią Grażynę Naporę.

7 maja 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny akademii przygotowała klasa V a pod kierunkiem wychowawcy p. Ryszarda Sidorkiewicza, a o oprawę muzyczną zadbali uczniowie klas: IV, V a, V b oraz VI pod opieką p. Zbigniewa Rogóża. Prowadzący akademię p. Ryszard Sidorkiewicz wygłosił także krótkie przemówienie na temat doniosłości i znaczenia uchwalonej w 1791 roku „Ustawy Rządowej”.

BRAWO, UCZNIOWIE!

2019-05-05 19:23

Dużym sukcesem uczniowie naszej szkoły zakończyli swój udział w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych „PIONIER 2018” zorganizowanych przez Instytut Rozwoju Oświaty z siedzibą w Warszawie.

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE!

2019-04-23 10:50

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 kwietnia ZSP w Janowie zawiesił strajk. Lekcje od 24 kwietnia odbywać się będą zgodnie z planem.

Pluszowe Niedźwiadki zapraszają chętnych pierwszoklasistów 2019/2020 do swojej Gromady Zuchowej!! Bawimy się, uczymy, poznajemy świat !!! Na czym polega bycie zuchem? - Raz na dwa tygodnie mamy zbiórkę (w razie potrzeby częściej). - Bawimy się, śpiewamy, rozwiązujemy różne zagadki. - Bierzemy udział w różnych imprezach organizowanych przez Hufiec ZHP Częstochowa np. w turniejach Antka Cwaniaka, festiwalach "Wesołek", zuchowych balach... - Dwa razy w roku wędrujemy na wiosennych i jesiennych złazach zuchowych. - Zdobywamy sprawności i odznaki, które z dumą trafiają na nasze mundury. "Jeśli nie chcesz, by ci smutno było wiecznie, ale pragniesz znaleźć życia swego sens, do gromady zuchów zapisz się koniecznie i zaśpiewaj razem z nami refren ten... Zuchy-czuj! Zuchy- czuj! Zuchy-czuj, czuj, czuj!"

W dniu 3 kwietnia 2019 r. sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XX Wojewódzkim Indywidualnym Konkursie z Fizyki. Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Czekamy na informacje o liczbie zakwalifikowanych do kolejnego etapu.

MAMY LAUREATA!

2019-04-12 19:05

Jakub Borowicz, uczeń 8 klasy naszej szkoły został zwycięzcą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Konkurs przebiegał w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Na każdym etapie można było zdobyć maksymalnie 60 punktów. Nasz laureat zdobył w pierwszym etapie 53 pkt, w drugim etapie 56 pkt, a w trzecim etapie 59 pkt. Cieszy więc fakt, że Kuba w ostatnim - wojewódzkim etapie osiągnął prawie maksymalną liczbę punktów. Tytuł laureata Olimpiady Przedmiotowej daje uczniowi możliwość wyboru szkoły ponadpodstawowej poza systemem rekrutacyjnym. Sukces Kuby jest sumą wielu składników: talentu, pasji, pracy zarówno ucznia jak i nauczyciela. Przygotowania do konkursu odbywały się nie tylko w systemie lekcyjnym, lecz także na zajęciach kółka zainteresowań. Dzięki swojej pasji Kuba ma możliwość uczestniczenia w zajęciach laboratoryjnych na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest to możliwe dzięki współpracy miedzy naszą szkołą, a uczelnią. Gratulujemy sukcesu Jakubowi, życzymy kontynuacji wspaniałej passy w szkole ponadpodstawowej i liczymy, że przykład Kuby zmobilizuje kolegów do rzetelnej pracy.

UWAGA DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

2019-04-11 20:46

Egzamin ósmoklasity w Szkole Podstawowej w Janowie odbędzie się zgodnie z zaplanowanym terminem:

1.Język polski - 15 kwietnia 2019r. (poniedziałek) - godzina 9.00

2. Matematyka - 16 kwietnia 2019r. (wtorek) - godzina 9.00

3. Język obcy nowożytny - 17 kwietnia 2019r. (środa) - godzina 9.00

Uczniów zdających egzamin prosimy o przybycie do szkoły o godzinie 8.15

Uczniowie nie zdający w tym czasie egzaminów (klasy 1-7) w tych dniach są zwolnieni z zajęć dydaktyczno- wychowawczych.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET