A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
sobota 22.02.2020RSS

inwestycje_zima.jpginwestycje_wiosna.jpginwestycje_lato.jpginwestycje_jesien.jpginwestycje_zaloba.jpg

wydarzenie_zima.jpgwydarzenie_wiosna.jpgwydarzenie_lato.jpgwydarzenie_jesien.jpgwydarzenie_zaloba.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Drodzy Rodzice! Postępowanie rekrutacyjne do klasy I Szkoły Podstawowej w Janowie rozpocznie się 24 lutego i potrwa do 20 marca. Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje i dokumenty.

Rekrutacja do przedszkola

2020-02-13 11:09

Drodzy Rodzice!

Rozpoczęło się postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola w Janowie oraz oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Janowie.

Nabór rozpoczął się 10 lutego 2020 roku i będzie trwał do 9 marca.

Wszystkie niezbędne dokumenty i informacje zawarte zostały w załącznikach.

Mamy nową świetlicę!

2020-02-03 11:00

W ubiegłym tygodniu odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanej świetlicy szkolnej. Z tej okazji częstowaliśmy się pysznymi pączkami :) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasi uczniowie będą mogli spędzać czas oraz spożywać posiłki w tak pięknie wyremontowanej i odnowionej sali. Pragniemy złożyć ogromne podziękowania za bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w pracę rodzicom uczniów klasy 1b - Pani Agnieszce Borowicz, Sylwii Cielibała, Agnieszce Kondej, Ewelinie Nowakowskiej, Monice Krzyżowskiej i Panu Michałowi Ewicz. Szczególne podziękowania składamy Panu Mariuszowi Kozak oraz Panu Adrianowi Nowakowskiemu. DZIĘKUJEMY!!

Nasi najlepsi!

2020-01-28 09:56

W tym tygodniu rozpoczęliśmy II semestr roku szkolnego 2019/2020, dlatego czas podsumować semestr, który się zakończył. Poniżej zamieszczamy zdjęcia uczniów, którzy przez całe 5 miesięcy ciężko pracowali, aby osiągnąć jak najwyższe wyniki w nauce. Jesteśmy z nich bardzo dumni :) Pragniemy również poinformować, że nasza uczennicą Agnieszka Nocuń zdobyła I miejsce oraz uzyskała tytuł laureata w XXX Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie "Młody Chemik" zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Pierwszy etap konkursu odbył się w Liceum im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie, drugi etap - finałowy Pałacu Młodzieży w Katowicach. Gratulujemy Agnieszce tego wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!!

Jasełka szkolne

2019-12-20 10:36

W piątek 13 rudnia  w naszej szkole mogliśmy zobaczyć piękne Jasełka w wykonaniu naszych uczniów. Dzień wcześniej odbyło się spotkanie jasełkowe dla rodziców i mieszkańców Janowa. Niezwykły spektakl teatralny przygotował Ksiądz Szymon Gołuchowski wraz z Panem Zbigniewem Rogóżem. Byliśmy zachwyceni wspaniałą grą aktorską naszych dzieciaków i całym występem. Po Jasełkach był czas na wspólne kolędowanie, klasowe wigilie i życzenia świąteczne.

13 grudnia w naszej szkole gościliśmy bardzo wyjątkowego gościa - Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Antoniego Długosza. Ksiądz Biskup poprowadził pełne śpiewu i radości rekolekcje z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Było to dla nas niezwykłe spotkanie, które zapamiętamy na długi czas.

Mikołajki!

2019-12-09 16:32

6 grudnia nasza szkołę oraz przedszkole odwiedził Święty Mikołaj, człowiek szczerego serca, niosący wszystkim dużo radości. Nasze dzieciaki były zachwycone i bardzo ciekawe niezwykłego gościa. Dzieci przyjęły Mikołaja baaardzo miło i ciepło, a on odwdzięczył się pysznymi upominkami! było bardzo dużo uśmiechu i radości, a magię zbliżających się Świat Bożego Narodzenia było czuć w powietrzu. Dziękujemy nie tylko Mikołajowa, lecz wszystkim, dzięki którym, w tym pięknym dniu, na twarzach naszych uczniów zawitał duży uśmiech. Dziękujemy Państwu Olentynie i Wiesławowi Mendakiewicz "Warzywniak", Andrzejowi i Marii Wińskim "Admar", Marcinowi i Malwinie Kempa Piekarnia Janów-Olsztyn! Jesteście wspaniali!

ATYWNA TABLICA

2019-12-01 19:25

Z radością chcemy ogłosić, że nasza szkoła w tym roku z sukcesem przystąpiła do Rządowego Programu rozwijania Szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno- komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „AKTYWNA TABLICA”. Dzięki temu przedsięwzięciu otrzymaliśmy wsparcie finansowe na zakup trzech interaktywnych monitorów dotykowych.

Zimowe pejzaże klasy 1a

2019-11-26 17:49

25 listopada uczniowie klasy 1a tworzyli na lekcji niezwykle kreatywne prace plastyczne:) było mnóstwo zabawy i uśmiechu! Brawo dl naszych utalentowanych dzieciaków :)

Dnia 12 listopada 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia przede wszystkim miała przypomnieć najważniejsze wydarzenia historyczne, ale także wzbudzić w nas refleksje. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Jednak największy nacisk położono na ukazanie ducha narodu polskiego, który w czasie 123 lat niewoli, stale wychodził z inicjatywą walki za ojczyznę. Przypomniano daty najważniejszych powstań narodowych. Uczniowie klas V - VII przedstawili montaż słowno-muzyczny, które pozwolił zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

Jurajskie_Zawody_Balonowe.jpg

wirtualny_spacer.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET