A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
poniedziałek 08.08.2022RSS

inwestycje_remonty_zima.jpginwestycje_remonty_wiosna.jpginwestycje_remonty_lato.jpginwestycje_remonty_jesien.jpginwestycje_remonty_zaloba.jpg

kalendarz_wydarzen_jesien.jpgkalendarz_wydarzen_lato.jpgkalendarz_wydarzen_wiosna.jpgkalendarz_wydarzen_zaloba.jpgkalendarz_wydarzen_zima.jpg

informator 1.jpginformator 2.jpginformator 3.jpginformator 4.jpginformator 5.jpg

relacje_jesien.pngrelacje_zima.pngrelacje_lato.pngrelacje_zaloba.pngrelacje_wiosna.png

bppzima.pngbppwiosna.pngbppjesien.pngbpplato.pngbppzal.png

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

Dzialki

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 22 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 22 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 26 sierpnia 2021 roku (czwartek) o godz. 9.00 w sali Szkoły Podstawowej w Lgoczance.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2021 roku (środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2021 roku (piątek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2021 roku (środa) o godz. 12.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2021 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji, które odbędzie się we wtorek 26 stycznia 2021 roku o godzinie 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 29 grudnia 2020 roku (wtorek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alfreda Mendakiewicz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 29 grudnia 2020 roku (wtorek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 5 stycznia 2021 roku (wtorek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 grudnia 2020 roku (piątek) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 17 grudnia 2020 roku (czwartek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak zwołuje posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2020 r. (wtorek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak, informuje o posiedzeniu Komisji, które odbędzie się w poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie. 

Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów Pan Franciszek Cieśliński zwołuje posiedzenie komisji, które odbędzie się w poniedziałek 2 listopada 2020 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Gminy Janów pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 2 listopada 2020 r. o godz. 12.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Franciszek Cieśliński informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 27 października 2020 roku o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 września 2020 roku (piątek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 września 2020 roku (piątek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 września 2020 roku (piątek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 września 2020 roku (piątek) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Franciszek Cieśliński informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu wyjazdowego posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2020 roku (piątek) o godz. 8.30 w Szkole Podstawowej im św. Stanisława Kostki w Lgoczance.

Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Marcin Kozak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2020 roku (czwartek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji, które odbędzie się w sobotę 11 lipca 2020 roku o godzinie 12.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 11 lipca 2020 roku (sobota) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 22 czerwca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 9 czerwca 2020 roku (wtorek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji, które odbędzie się w środę 27 maja 2020 roku o godzinie 14.45 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów Pan Michał Szczepanik, informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się we wtorek 19 maja 2020 roku o godz. 13.45 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji, które odbędzie się we wtorek 19 maja 2020 roku o godzinie 14.15 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik, informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w czwartek 14 maja 2020 roku o godzinie 12.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący doraźnej Komisji Statutowej Rady Gminy Janów Pan Marcin Kowalczyk informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się  w czwartek 14 maja 2020 roku o godz. 14.15 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy  w Janowie.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów Pan Michał Szczepanik, informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 11 maja 2020 roku o godz. 14.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie. 

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia  2020 roku o godzinie 13.30  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy  w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuję o zwołaniu posiedzenia komisji, która odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia 2020 r. o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie. 

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku o godz. 12.30  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia 2020roku  o godz. 12.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2020 roku (wtorek) o godz. 15.15 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 16 marca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 4 marca 2020 roku (środa) o godz. 15.45 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 4 marca 2020 roku (środa) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 4 marca 2020 roku (środa) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 lutego 2020 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 lutego 2020 roku (wtorek) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Pan Marcin Kozak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 12 lutego 2020 roku (środa) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 4 lutego 2020 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

 

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 20 stycznia 2020 roku (poniedziałek) o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 27 grudnia 2019 roku (piątek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 30 grudnia 2019 roku (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 roku (czwartek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2019 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2019 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 13 listopada 2019 roku (środa) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2019 roku (środa) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 30 października 2019 roku (środa) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu wyjazdowego posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 23 października 2019 roku (środa) o godz. 12.30 w Przedszkolu w Złotym Potoku, ul. Kościuszki 21b.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 września 2019 roku (środa) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pani Monika Kasznia informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2019 roku (poniedziałek) o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Wiceprzewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Franciszek Cieśliński informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2019 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 1 lipca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 14.45 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 24 czerwca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 14.45 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 17 czerwca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2019 roku (środa) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Jacek Lampa informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 26 marca 2019 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Pan Marcin Kozak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 25 marca 2019 roku (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 20 marca 2019 roku (środa) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak informuje o zwołaniu posiedzenia komisji, które odbędzie się w dniu 20 marca 2019 roku (środa) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Jacek Lampa, informuje, że posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów odbędzie się w środę 27 lutego 2019 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

W piątek 15 lutego 2019 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie odbedzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów.
 

 

 

                                                                  

W piątek 15 lutego 2019 roku o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Janów.

         

 

 

 

Informujemy, że posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów odbędzie się w poniedziałek 28 stycznia 2019 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.
 

 

Informujemy, że posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów odbędzie się w czwartek 24 stycznia o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie. 
          

 

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 15 stycznia 2019 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 27 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.


Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 27 grudnia o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Jacek Lampa, informuje, że posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów odbędzie się w czwartek 20 grudnia 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pan Jacek Łudzik zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 5 grudnia 2018 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Paweł Stefaniak zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 5 grudnia o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w czwartek 11 października 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Krzysztof Szczepanek, informuje, że posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów odbędzie się we wtorek 11 września 2018 roku o godz. 15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w piątek 24 sierpnia 2018 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w czwartek 23 sierpnia 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 10 lipca o godzinie 14.45 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

We wtorek 26 czerwca 2018 roku o godz. 15.30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Janów odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów .

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 28 maja o godzinie 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 29 maja 2018 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 7 maja 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej, Krzysztof Szczepanek, informuje, że posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów odbędzie się w środę, 25 kwietnia 2018 roku o godz. 15.30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

 

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 27 marca o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 20 marca 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 28 lutego 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 6 lutego 2018 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 31 stycznia 2018 roku o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w środę 24 stycznia 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 18  grudnia 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 28 listopada 2017 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 9 listopada 2017 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w piątek 27 października 2017 roku o godz. 13.45. Będzie to posiedzenie wyjazdowe. Zbiórka na rynku w Janowie koło studni

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 18 października 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w dniu 3 października (wtorek) 2017 roku o godz. 15.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 25 września 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 21 sierpnia 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w dniu 17 lipca (poniedziałek) 2017 roku o godz. 15.30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w dniu 27 czerwca (wtorek) 2017 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 20 czerwca 2017 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w dniu 6 czerwca (wtorek) 2017 roku o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w dniu 9 maja (wtorek) 2017 roku o godz. 15.15 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 25 kwietnia 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 5 kwietnia 2017 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 28 marca 2017 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Janów.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się we wtorek 21 marca 2017 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w piątek 10 lutego 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 24 stycznia 2017 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 19 stycznia 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 10 stycznia 2017 r. o godz. 15.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się 12 stycznia (czwartek) 2017 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się 28 grudnia (środa) 2016 roku o godz. 15.10 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 28 grudnia 2016 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w środę 14 grudnia 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się 13 grudnia (wtorek) 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.   

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 8 listopada 2016 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 27 września 2016 roku o godz. 12.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie. 

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w piątek 2 września 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek2 sierpnia 2016 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 9 czerwca 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w czwartek 19 maja 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w poniedziałek 9 maja 2016 roku o godz. 15.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów, które odbędzie się we wtorek 19 kwietnia 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 14 kwietnia 2016 roku o godz. 14.30 (spotkanie na parkingu przy Kościele w Żurawiu, celem obejrzenia działki, którą zamierza nabyć gmina).

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

gaz_logo.png

Spis_powsechny_logo_1.png

Jurajskie_Zawody_Balonowe.jpg

wirtualny_spacer.jpg

baner_fundusz_solidarnosciowy.png

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

jsk_baner.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET