A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
niedziela 27.11.2022RSS

inwestycje_remonty_zima.jpginwestycje_remonty_wiosna.jpginwestycje_remonty_lato.jpginwestycje_remonty_jesien.jpginwestycje_remonty_zaloba.jpg

kalendarz_wydarzen_jesien.jpgkalendarz_wydarzen_lato.jpgkalendarz_wydarzen_wiosna.jpgkalendarz_wydarzen_zaloba.jpgkalendarz_wydarzen_zima.jpg

informator 1.jpginformator 2.jpginformator 3.jpginformator 4.jpginformator 5.jpg

relacje_jesien.pngrelacje_zima.pngrelacje_lato.pngrelacje_zaloba.pngrelacje_wiosna.png

bppzima.pngbppwiosna.pngbppjesien.pngbpplato.pngbppzal.png

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

Dzialki

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

Uwaga!

2019-01-29 17:44

Piasek, 28 stycznia 2019r.

Szanowni Państwo

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci dojeżdżających do Szkoły Podstawowej w Piasku informujemy, że autobus szkolny może zatrzymywać się tylko na przystankach wskazanych w wykazie przystanków komunikacyjnych zgodnie z załącznikiem do Uchwały nr 102/XIV/15 Rady Gminy w Janowie z dnia 29 grudnia 2015r. W czasie dowozu uczniów do i ze szkoły nadzór nad uczniami sprawują opiekunki w autobusach. Natomiast w drodze do przystanku i z przystanku do miejsca zamieszkania obowiązek zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa ciąży na rodzicach.

Do edukacyjnie nastawionej i zawsze otwartej na wiedzę jak również ciekawe doświadczenia Szkoły Podstawowej w Piasku zawitała 18.01.2019 r. grupa Zaelektryzowanych. Jest to zespól specjalizujący się w programowaniu atrakcyjnej edukacji poprzez przedstawienie interaktywnego spektaklu, którego głównym celem poza oczywistym rozrywkowym jest przemycić treści lekcyjne. Ów spektakl zawierał w sobie elementy wykładu, laboratoriów naukowych, kabaretu oraz interaktywnego quizu, który pozwalał naszym uczniom na czynny i bardzo aktywny udział w wydarzeniach i eksperymentach.

Czytanie dla przedszkolaków

2019-01-21 18:05

W bieżącym roku szkolnym 2018/2019 dalej kontynuujemy w naszym przedszkolu akcję” Cała Polska Czyta Dzieciom”. Spotykamy się w oddziale lub bibliotece szkolnej SP w Piasku cyklicznie we wtorki. Wolontariusze wraz z opiekunem p. B. Sikorą wprowadzają nas w magiczny świat baśni i bajek . My to już wiemy od kilku lat ,że słuchanie czytanych książek przez starszych kolegów i dorosłych pomaga nam na co dzień i procentuje w naszą przyszłość pisze p. wychowawczyni Dorota Czerniak- Hak.

Jasełka 2018

2018-12-22 10:43

Jasełka Bożonarodzeniowe oraz Wigilia szkolna, to szczególny czas. Ta uroczystość ma zawsze swój nastrój, jest inna niż pozostałe, dostarcza wielu wrażeń i wzruszeń. W tym roku szkolnym Jasełka przygotowała młodzież z gimnazjum. 

Życzenia...

2018-12-21 17:44

zyczenia2018.jpg

Dzień postaci z bajek

2018-12-20 17:21

Bardzo wesoło i kolorowo było u nas 18 grudnia. Otóż przebraliśmy się za ulubionych bohaterów naszych bajek. W tym dniu pojawiły się królewny, wróżki, był Czerwony Kapturek, który nosił w koszyczku książki i zeszyty. W czasie przerw korytarze pilnie strzeżone były przez rycerzy. Był Kubuś Puchatek, Bob Budowniczy, Spiderman, Fred Flintston, Piraci i wiele wiele innych postaci. W trakcie lekcji i przerw była radosna i serdeczna atmosfera.

W poszukiwaniu Mikołaja

2018-12-10 18:06

Dnia 29 listopada najmłodsi z klas I i II a potem 7 grudnia uczniowie klasy IV i V udali się do Tajnej Bazy Mikołaja. W towarzystwie Elfów i wychowawców nasi milusińscy szukali, gdzie może się ukrywać Mikołaj. Mieli przede wszystkim okazję poznać, sprawdzić jak wygląda codzienne życie świątecznej ekipy. Był mikołajowy quiz, taniec, zabawy integracyjne. Elfy zapraszały do różnych pracowni. Wraz z Elfem- kucharzem dzieci poznawały tajniki świątecznej kuchni, przygotowywały pyszne pierniki. W kolejnej pracowni Elfa Artysty wykonywały samodzielnie świąteczne ozdoby. Oczywiście nie zabrakło Elfa Fotografa, który wykonał pamiątkowe zdjęcia.

Mikołajki

2018-12-09 17:17

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tradycyjnie, jak zawsze, tego dnia panował szczególny klimat. Wszyscy z niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali dzwoneczków. W Piasku odwiedziła nas tym razem nietypowo Pani Mikołajowa. Wraz ze swoim zastępem śnieżynek i skrzatów chodziła od klasy do klasy i rozdawała słodkie upominki dla grzecznych dzieci. Nie zapomniała o nauczycielach, których obdarowała cukierkami i rózgami. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego. Nasze szkolne Mikołajki były świetnym preludium do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Dzień Misia

2018-11-27 17:09

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W naszej szkole obchodziliśmy je 28 listopada. Z tej okazji każdy uczeń, a nawet niektórzy nauczyciele, przyniósł swoją ulubioną maskotkę. Każdy pluszak był inny, dzięki czemu było kolorowo i tak różnorodnie. Dzień ten był ciekawą i miłą odskocznią od codziennej rutyny. Mamy nadzieję, że każdy kolejny dzień tematyczny w naszej szkole będzie cieszył się taką frekwencją i zaangażowaniem.

Zabawa andrzejkowa

2018-11-24 17:04

Jest taki czas, kiedy można się pobawić i sobie powróżyć. To czas andrzejek. W naszej szkole nie zapomnieliśmy o tym wieczorze i z tej okazji 22 listopada odbyła się dyskoteka. Najmłodsi jak i starsi bawili się z uśmiechem do piosenek puszczanych przez DJa. Jednak wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni opuszczali salę, szykując się do kolejnego dnia nauki.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

energetycznosc budynkow.jpg

gaz_logo.png

Jurajskie_Zawody_Balonowe.jpg

wirtualny_spacer.jpg

baner_fundusz_solidarnosciowy.png

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

jsk_baner.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET