A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
piątek 07.10.2022RSS

inwestycje_remonty_zima.jpginwestycje_remonty_wiosna.jpginwestycje_remonty_lato.jpginwestycje_remonty_jesien.jpginwestycje_remonty_zaloba.jpg

kalendarz_wydarzen_jesien.jpgkalendarz_wydarzen_lato.jpgkalendarz_wydarzen_wiosna.jpgkalendarz_wydarzen_zaloba.jpgkalendarz_wydarzen_zima.jpg

informator 1.jpginformator 2.jpginformator 3.jpginformator 4.jpginformator 5.jpg

relacje_jesien.pngrelacje_zima.pngrelacje_lato.pngrelacje_zaloba.pngrelacje_wiosna.png

bppzima.pngbppwiosna.pngbppjesien.pngbpplato.pngbppzal.png

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

Dzialki

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

Oliwier Dwojak mozaika "Lublin wieża trynitarska"

Kolejne sukcesy!

2019-03-19 10:01

W VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym uczeń naszej szkoły Miłosz Kiedrzyński otrzymał nagrodę Grand Prix. Temat konkursu „Pejzaże mistyczne”. Inspiracja architekturą Lublina i okolic zachęciła młodego artystę do przedstawienia pracy w technice witrażu. W konkursie brał również udział Oliwier Dwojak, który wykonał prace w technice mozaiki szklanej. 

8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ten dzień to doskonała okazja do składania życzeń wszystkim paniom, zarówno tym dużym jak i małym.
W naszej szkole chłopcy o tym nie zapomnieli. Tego dnia najpierw w klasach wręczyli kwiaty i upominki swoim wychowawczyniom i koleżankom, a następnie w sali gimnastycznej przygotowali bardzo ciekawą i zaskakującą niespodziankę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piasku zwraca się z prośbą do rodziców dzieci siedmioletnich zamieszkałych w obwodzie szkoły o złożenie zgłoszeń dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 do 08.04.2019r. Zgłoszenia proszę dokonać na druku zamieszczonym na stronie internetowej szkoły,w sekretariacie w godzinach 8.00 – 15.00 lub pocztą tradycyjną.

Prosimy o informację w przypadku, gdy dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Piasku będą realizowały obowiązek szkolny w innej szkole.

Już jest, już jest!

2019-03-14 07:49

„Szkolne opowieści” czyli fotoksiążka, wygrana w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” pełna pięknych wspomnień od wtorku w bibliotece!! Nagrodę ufundował Empik, a zawartość to wspaniałe fotografie ze szkolnych uroczystości. Wśród zdjęć znajdą się nasi najmłodsi, ale też i najstarsi uczniowie. Zapraszamy do oglądania również nauczycieli i rodziców, którzy będą mogli odnaleźć swoje pociechy, jako bohaterów „Szkolnych opowieści”.

Wrażliwi na słowa

2019-03-13 16:54

12 maraca 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Janowie, odbył się etap gminny XXXI Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „ Wrażliwość na słowa”. Szkoła Podstawowa w Piasku, dla której nieustanny rozwój literacki uczniów ma ogromne znaczenie, wytypowała swoich reprezentantów. Ich trud, zaangażowanie, jak również merytoryczne przygotowanie przez nauczycieli polonistów przyniosło wspaniałe efekty.

Jest mi smutno, że muszę umierać, powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba…Te słowa wypowiedziała tuż przed egzekucją - Danuta Siedzikówna (pseudonim - Inka). Uczniowie naszej szkoły również zachowali się jak trzeba – godnie uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych. W piątek , 1.03.2019r. społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej, by upamiętnić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

01. 02 .2019 r., jak co roku, klasa III a udała się na lodowisko do Olsztyna. Wyjazd odbył się w godzinach pozalekcyjnych pod opieką wychowawcy Pani Beaty Dwojak. Każdy jeździł jak umiał, jedni dopiero zaczynali swoją przygodę z łyżwami, inni kręcili już piękne piruety. Umiejętności jazdy na łyżwach się nie liczyły.

Odlotowe lekcje w Piasku

2019-02-06 10:48

Dziś w naszej szkole gościliśmy podniebnych mistrzów, asów przestworzy i wyśmienitych pilotów. Puchacz europejski, jastrząb Harisa, Raróg górski, Płomykówka i Puszczyk zwyczajny to ptaki, które mogliśmy podziwiać. Wraz z opiekunkami zwierzęta przyjechały do nas z „Ptaszyńca”, który zorganizował tę wyjątkową lekcję przyrody na żywo.

Konkursy i ich laureaci!

2019-01-29 19:44

Pierwszy semestr w Szkole Podstawowej w Piasku za nami i jest się czym chwalić! Na zajęciach z Panią Martą Kasprzyk uczniowie realizują wiele konkursów plastycznych, w których zajmują czołowe miejsca. Prace przestrzenne, graficzne, projekty książek czy inne autorskie pomysły uczniów zostają wysoko wyróżnione w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich.

Z okazji spotkania Szkolnej Społeczności w dniu 25.01.2019r., w Szkole Podstawowej w Piasku, mogliśmy obejrzeć porywające widowisko zatytułowane Z Piaskiem przez świat. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli i koordynatora pani Beaty Dwojak, przygotowali pokaz przedstawiający różne kraje świata. Na szkolnej scenie mieliśmy okazję oglądać naszych wychowanków, którzy wcielili się w role znakomitych przewodników, artystów estradowych oraz tancerzy i kreatorów mody. Dawkę pozytywnej energii wnieśli zarówno uczestnicy, publiczność, jak też zaproszeni na uroczystość specjalni goście. Pani Dyrektor powitała serdecznie wszystkich przybyłych i zaprosiła do wspólnej zabawy. Mieliśmy zaszczyt gościć Radnych Powiatu Częstochowskiego – P. Danutę Tomzę, P. Monikę Kosielak i P. Adama Markowskiego. Na naszą uroczystość przybyli także Radni Gminy Janów na czele z Przewodniczącym Komisji Oświaty P. Henrykiem Srokoszem. Swoją obecnością zaszczyciła nas Zastępca Wójta Gminy - P. Lidia Piestrzyńska oraz pracownicy Urzędu Gminy Janów P. Skarbnik Małgorzata Laskowska i Kierownik ZOPO P. Iwona Leszczyńska.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

gaz_logo.png

Spis_powsechny_logo_1.png

Jurajskie_Zawody_Balonowe.jpg

wirtualny_spacer.jpg

baner_fundusz_solidarnosciowy.png

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

jsk_baner.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET