A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
środa 22.05.2024RSS

inwestycje_remonty_zima.jpginwestycje_remonty_wiosna.jpginwestycje_remonty_lato.jpginwestycje_remonty_jesien.jpginwestycje_remonty_zaloba.jpg

kalendarz_wydarzen_jesien.jpgkalendarz_wydarzen_lato.jpgkalendarz_wydarzen_wiosna.jpgkalendarz_wydarzen_zaloba.jpgkalendarz_wydarzen_zima.jpg

informator 1.jpginformator 2.jpginformator 3.jpginformator 4.jpginformator 5.jpg

relacje_jesien.pngrelacje_zima.pngrelacje_lato.pngrelacje_zaloba.pngrelacje_wiosna.png

bppzima.pngbppwiosna.pngbppjesien.pngbpplato.pngbppzal.png

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

Dzialki

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

Andrzejki

2019-11-29 21:18

Według tradycji wigilia Św. Andrzeja to czas magiczny, kiedy można poznać swoją przyszłość. 29 listopada uczniowie klas I-III podjęli wyzwanie i postanowili poznać swój los. „Święty Andrzeju daj nam znać, co się z nami będzie dziać” – skandowały dzieci i z ciekawością odkrywały kolejne tajemnice swojej przyszłości. 

Spotkanie z leśnikiem

2019-11-28 21:12

W ramach realizacji innowacji  "Leśna Szkoła" w ostatnim czasie odbyło się spotkanie uczniów z klas I- III z pracownikami Nadleśnictwa Złoty Potok. Nasi goście w bardzo interesujuący sposób przybliżyli dzieciom temat przygotowania zwierząt do zimy .

11 listopada 2019 r.  w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. Wraz z zaproszonymi gośćmi, mieszkańcami naszej gminy, uczniami, rodzicami, nauczycielami i pracownikami szkoły uczciliśmy to ważne dla wszystkich Polaków wydarzenie. 

Jesienna postać

2019-11-08 20:34

Pod koniec października został w naszej szkole ogłoszony konkurs „Jesienna postać”. Różnorodność darów jesieni daje wiele możliwości, by tworzyć dzieła sztuki. Każda klasa miała za zadanie stworzyć postać przy użyciu materiałów, które daje nam w okresie jesieni natura.

Kolejna  inna lekcja historii pod tytułem „Spotkanie i uczta bogów na Olimpie”

Zadanie polegało na wcieleniu się w wybranego  boga. Uczniowie zaprojektowali i wykonali w domu odpowiedni kostium, dobrali rekwizyty (atrybuty), a także przyswoili wiadomości  na temat wylosowanego boga. 

We wrześniu i październiku rozegrano dwie konkurencje w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych ,,OLIMPIONIK''. Dwubój Biegowy zakończyła   zwycięstwem w rywalizacji dziewcząt Michalina Kita na drugim miejscu była Faustyna Górecka trzecia Weronika Kozik a czwarta Maja Mikołajczyk.

Od 5-20 października 2019 roku  odbywał się Europejski Tydzień Kodowania, który jak zwykle trwał … dwa tygodnie.  

Pieczonki klasowe

2019-10-27 21:29

Uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią postanowili skorzystać z uroków przepięknej, polskiej, złotej jesieni i z tej okazji 17 października br. udali się do „Chaty za wsią „ w Piasku na klasowe pieczonki.

Od 4 do 11 października  2019 roku  w naszej szkole przeprowadzono z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem. 

Jesienna wyprawa do lasu

2019-10-20 19:40

18 października to dzień, który uczniowie klas I-III spędzili w „Leśnej szkole”. Zgodnie z założeniami innowacji pedagogicznej dzieci opuściły ławki szkolne, aby uczyć się w plenerze. Głównym celem wyprawy było grzybobranie połączone z rozpoznawaniem gatunków grzybów. 

baner_ue_pozyskane.png

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

porady prawne.jpg

zakladka czyste powietrze.jpg

energetycznosc budynkow.jpg

gaz_logo.png

baner_fundusz_solidarnosciowy.png

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

jsk_baner.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET