A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
wtorek 25.06.2024RSS

inwestycje_remonty_zima.jpginwestycje_remonty_wiosna.jpginwestycje_remonty_lato.jpginwestycje_remonty_jesien.jpginwestycje_remonty_zaloba.jpg

kalendarz_wydarzen_jesien.jpgkalendarz_wydarzen_lato.jpgkalendarz_wydarzen_wiosna.jpgkalendarz_wydarzen_zaloba.jpgkalendarz_wydarzen_zima.jpg

informator 1.jpginformator 2.jpginformator 3.jpginformator 4.jpginformator 5.jpg

relacje_jesien.pngrelacje_zima.pngrelacje_lato.pngrelacje_zaloba.pngrelacje_wiosna.png

bppzima.pngbppwiosna.pngbppjesien.pngbpplato.pngbppzal.png

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

Dzialki

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

13 stycznia 2017 roku uczniowie Gimnazjum im. Armii Krajowej w Piasku odwiedzili dzieci z Domu Małego Dziecka w Częstochowie. Celem wycieczki było uwrażliwienie młodzieży na losy drugiego człowieka. Uczniowie z dużym zaangażowaniem zaopiekowali się podopiecznymi placówki i wręczyli maluszkom drobny upominek. Mieli również świadomość, że rok szkolny 2016/2017 jest rokiem wolontariatu.

Szkoła to miejsce, w którym młodzi ludzie przede wszystkim zdobywają wiedzę, umiejętności, rozwijają zainteresowania, pasje, kształtują osobowość… Temu procesowi nieodłącznie towarzyszy element oceny. Zakończenie I semestru jest właśnie okazją do podsumowania osiągnięć uczniów.

Jasełka 2016

2016-12-23 15:08

Boże Narodzenie to wyjątkowe święta. Piękna choinka, smaczne potrawy i prezenty, ale przede wszystkim czas  rodzinnych spotkań, wspólnego śpiewania kolęd. To czas, który każe ludziom stawać się lepszymi. 

Dzień Postaci z Bajek

2016-12-18 20:45

16 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Postaci z Bajek. Większe grono naszych uczniów chętnie dołączyło do zabawy.

10 grudia odbył się w Hali na Zawodziu w Częstochowie mecz AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów. Niestety mimo naszego gorącego dopingu Siatkarze AZS Częstochowa przegrali w meczu 13. kolejki z PGE Skrą Bełchatów 1:3. Jednak my się świetnie bawiliśmy.

Mikołajki

2016-12-10 16:28

W Mikołajki 6 grudnia br gimnazjum odwiedził nowoczesny Świety Mikołaj, który przyjechał... na rolkach! Towarzyszyły mu jego elfy, które wraz z nim dały pokaz swoich talentów.

Ciemno w ciemni!

2016-12-08 19:40

Cel osiągnięty! Z pomocą Pani Dyrektor Małgorzaty Matyas, Pani Moniki Olczak, Pani Marty Kasprzyk i przy wsparciu naszego projektu przez Gminę Janów od października w naszym Gimnazjum zaczęły się zajęcia z fotografii tradycyjnej dla chętnych uczniów.

Uczestniczenie w akcji „Cała Polska czyta”- spotkania z przedszkolakami i czytanie im bajek oraz organizowanie krótkich form inscenizacyjnych; prowadzenie konkursów, ekspresowych spotkań na długiej przerwie o g.11.45 pt. „Każdy wtorek jest nasz…” w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki  z myślą o upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci i naszej młodzieży; pomoc w przygotowaniu książek do wypożyczenia, dekoracji gazetki ściennej w bibliotece szkolnej jak i na korytarzu… itd. 

Do końca grudnia można zgłaszać swoją kandydaturę do Młodzieżowej Rady Gminy Janów. Wystarczy wejść na stronę internetową https://www.facebook.com/MRGjanow/ i wysłać wiadomość. 

W listopadzie rywalizację w Szkolnych Igrzyskach Sportowych,, OLIMPIONIK'' rozgrywano w konkurencji ,, Tor przeszkód''. Zmagania dziewczyn zakończyły się wygraną JAGODY TOMALSKIEJ na drugim miejscu uplasowała się SANDRA KOWACKA a trzecie miejsce przypadło dla JULII GAŁĄZKI. Pojedynek chłopców zakończył się zwycięstwem KACPRA MIZGAŁY i ADAMA ŻMUDKI którzy ukończyli zawody z takim samym czasem. Podium jako drugi uzupełnił MIŁOSZ KALYTA.

 

unia_europejska_logo_white.png

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

porady prawne.jpg

zakladka czyste powietrze.jpg

energetycznosc budynkow.jpg

gaz_logo.png

baner_fundusz_solidarnosciowy.png

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

jsk_baner.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET