A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
sobota 19.01.2019RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Zaproszenie Rodziców na spotkanie ze specjalistą do spraw uzależnień.

2019-01-13 12:26

Serdecznie zapraszamy Rodziców w dniu 15 stycznia 2019r. (wtorek) na godzinę 16.30 na prelekcję, którą poprowadzi specjalista do spraw uzależnień (narkotyki, dopalacze). 

Jasełka 2018r.

2018-12-28 10:44

   19 grudnia 2018r. uczniowie i przedszkolaki w Kaplicy pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy wystawili jasełka. Jak co roku nasi uczniowie wcielili się w postacie sprzed dwóch tysięcy lat. Ponownie przybliżyli nam historię narodzin Pana Jezusa w Betlejem. Jasełka są wielkim świadectwem naszej wiary. Dziękujemy uczniom, przedszkolakom, nauczycielom, rodzicom i licznie przybyłym gościom. Życzymy z racji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 zdrowia, spełnienia marzeń i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, który przed nami. Zapraszamy na kolejne jasełka za rok.

Zaproszenie na Jasełka.

2018-12-17 18:52

   Serdecznie zapraszamy na Jasełka, które odbędą się 19 grudnia 2018r. o godz. 16.00  w Kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lgoczance, a następnie na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Lgoczance.

Z wizytą MDK w Myszkowie.

2018-12-16 16:20

Dnia 18 października 2018r. uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią wybrali się do MDK w Myszkowie na przedstawienie pt. "Chatka Puchatka". Poznali dalszy ciąg przygód dzielnego misia i jego przyjaciół. "Chatka Puchatka" była także spektaklem edukacyjno- wychowawczym z zakresu problematyki prowadzenia zdrowego stylu życia.

Podobnie jak w latach ubiegłych 8 listopada 2018r.  w Dniu Śniadanie Daje Moc uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami obchodzili ogólnopolskie święto śniadania. Uczniowie zjedli zdrowy i smaczny posiłek oraz dowiedzieli się dlaczego śniadanie jest tak ważne dla prawidłowego rozwoju ich organizmu. Ponadto nauczyciele przypomnieli o 12 zasadach zdrowego odżywiania, które specjalnie na potrzeby programu zostały opracowane przez ekspertów Instytutu Matki i Dziecka. Wspólne śniadanie było świetną zabawą, a zarazem nauką o tym- jak ważne jest codzienne zdrowe śniadanie.

9 listopada spotkaliśmy się na apelu z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości poświęconej ojczyźnie i wolności. 11 listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.

   Listopad to czas szczególnej refleksji nad przemijaniem. W środę, przed Świętem Zmarłych, sprzątaliśmy groby zmarłych  nieznanych żołnierzy. Zanosiliśmy kwiaty, paliliśmy znicze.  Chcieliliśmy w ten sposób pokazać, że pamiętamy o tych, którzy w różnym czasie oddali życie za ojczyznę, którzy nigdy nie wrócili  do swoich matek, żon, dzieci...

Dnia 25 października 2018r. wcześnie rano wraz z kolegami i koleżankami z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Częstochowie  zebraliśmy się w autokarze, żeby wyruszyć do Krakowa.

W dniu 4 października 2018r. uczniowie  naszej szkoły spotkali się z Przedstawicielem Częstochowskiego Hospicjum, który został  zaproszony przez uczennicę klasy ósmej- wolontariuszkę tego  Hospicjum. Pan opowiedział dzieciom i młodzieży  na czym polega  praca w hospicjum, w jaki sposób można  pomagać ciężko chorym ludziom,  jak można zostać wolontariuszem oraz zachęcał uczniów klas starszych do  współpracy, do zostania wolontariuszem. Na zakończenie uczniowie podziękowali Panu  z przybycie i przekazali  paczkę z darami dla Jego podopiecznych.

W dniu 12 października 2018r. uczniowie klasy pierwszej złożyli ślubowanie i zostali przez Panią Dyrektor pasowani na uczniów naszej szkoły. W trakcie ślubowania pierwszoklasiści zobowiązali się do:  pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szacunku dla rodziców, nauczycieli i miłości ojczyzny. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Zostali obdarowani dyplomami oraz wspaniałymi upominkami od rodziców i Samorządu Uczniowskiego.  W tym dniu również, uczniowie pod kierunkiem polonistki, przygotowali dla nauczycieli i pracowników szkoły krótkie przedstawienie z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Natomiast przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli drobne upominki.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET