A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
poniedziałek 18.03.2019RSS

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Jest mi smutno, że muszę umierać, powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba…Te słowa wypowiedziała tuż przed egzekucją - Danuta Siedzikówna (pseudonim - Inka). Uczniowie naszej szkoły również zachowali się jak trzeba – godnie uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych. W piątek , 1.03.2019r. społeczność szkolna spotkała się w sali gimnastycznej, by upamiętnić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Akademia Bezpiecznego Puchatka

2019-02-06 18:33

  Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią uczestniczyli w X-tej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla klas I szkół podstawowych "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Celem programu była edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole oraz wspieranie ich rozwoju. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak unikać zagrożeń podczas codziennych aktywności- na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Dnia 11 grudnia 2018r. uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Bardzo dobrze poradzili sobie  z zadaniami zawartymi w teście. Uczniowie zdobyli certyfikat.

Dzień Babci i Dziadka

2019-02-06 18:19

Dnia 30 stycznia 2019 r.  w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość Święto Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I i III wraz z wychowawcami przygotowali ciekawy program artystyczny, a ich rodzice poczęstunek. Były życzenia, upominki, dużo wzruszeń i radości.

   We wtorek 15 stycznia 2019r. w naszej szkole odbył się pokaz historyczny "Ku Niepodległej". Żywa lekcja historii została przeprowadzona przez grupę artystyczną "Rekonstrukto". Podczas pokazu uczniowie mieli okazję zobaczyć uzbrojenie żołnierzy, stroje jak również kolekcję replik broni. Wysłuchali opowieści o tym jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę.

             Szanowni Rodzice!

Postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Lgoczance będzie trwało do 8 kwietnia 2019r.

Terminy składania dokumentów i terminy postępowania rekrutacyjnego określone zostały w Zarządzeniu Wójta Gminy Janów

                   Nr 27/2019 z dnia 31 stycznia 2019r.

            Szanowni Rodzice!

Postępowanie rekrutacyjne do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. św. S. Kostki w Lgocznce rozpocznie się 15 lutego 2019 roku i będzie trwało do 14 marca 2019r.

Terminy składania dokumentów i terminy postępowania rekrutacyjnego określone zostały w Zarządzeniu Wójta Gminy Janów

                 Nr 27/2019 z dn. 31 stycznia 2019r.

Zaproszenie Rodziców na spotkanie ze specjalistą do spraw uzależnień.

2019-01-13 12:26

Serdecznie zapraszamy Rodziców w dniu 15 stycznia 2019r. (wtorek) na godzinę 16.30 na prelekcję, którą poprowadzi specjalista do spraw uzależnień (narkotyki, dopalacze). 

Jasełka 2018r.

2018-12-28 10:44

   19 grudnia 2018r. uczniowie i przedszkolaki w Kaplicy pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy wystawili jasełka. Jak co roku nasi uczniowie wcielili się w postacie sprzed dwóch tysięcy lat. Ponownie przybliżyli nam historię narodzin Pana Jezusa w Betlejem. Jasełka są wielkim świadectwem naszej wiary. Dziękujemy uczniom, przedszkolakom, nauczycielom, rodzicom i licznie przybyłym gościom. Życzymy z racji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 zdrowia, spełnienia marzeń i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, który przed nami. Zapraszamy na kolejne jasełka za rok.

Zaproszenie na Jasełka.

2018-12-17 18:52

   Serdecznie zapraszamy na Jasełka, które odbędą się 19 grudnia 2018r. o godz. 16.00  w Kaplicy Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lgoczance, a następnie na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Lgoczance.

Z wizytą MDK w Myszkowie.

2018-12-16 16:20

Dnia 18 października 2018r. uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią wybrali się do MDK w Myszkowie na przedstawienie pt. "Chatka Puchatka". Poznali dalszy ciąg przygód dzielnego misia i jego przyjaciół. "Chatka Puchatka" była także spektaklem edukacyjno- wychowawczym z zakresu problematyki prowadzenia zdrowego stylu życia.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET