A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
poniedziałek 19.11.2018RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

"Dzień z Niepodległą"

2018-11-09 18:11

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 7 listopada 2018 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowywali pracę, która kojarzyła się im z dziejami naszej Ojczyzny w drodze do niepodległości. Po wykonaniu prac, spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, by każda klasa mogła zaprezentować swoje dzieło. Przed prezentacją wspólnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu. Z wszystkich prac stworzyliśmy biało – czerwoną flagę, która przez najbliżej tygodnie będzie ozdobą szkolnego korytarza. Wszyscy na długo zapamiętamy ten dzień – „Dzień z Niepodległą”.

Jak ważna dla współczesnego młodego człowieka jest umiejętność programowania i kodowania, nie trzeba nikogo przekonywać. Mając to na uwadze, nasza szkoła czyni wiele starań, aby uczniowie mogli korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań.

Marzenia się spełniają!!! – Robot Photon w naszej szkole!!!

12 października miała miejsce ważna uroczystość – do społeczności szkolnej zostali włączeni nasi pierwszoklasiści. W obecności rodziców, nauczycieli i starszych kolegów złożyli oni uroczyste ślubowanie oraz za pomocą ogromnego ołówka zostali pasowani na uczniów.

12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud, wyrozumiałość i uśmiech. Do życzeń i podziękowań dołączono wesołe piosenki, wzruszające wiersze, humorystyczną scenkę oraz taniec. Zgodnie ze słowami piosenki uczniowie wystawili tego dnia oceny swoim nauczycielom i były to oczywiście same szóstki.

„Chcieć znaczy móc”

2018-10-16 14:08

Wraz z początkiem października uczniowie naszej szkoły pod bacznym okiem nauczyciela plastyki pani Marty Kasprzyk, wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym zatytułowanym „Egzotyczni śpiewacy". Organizatorem i pomysłodawcą konkursu było ZOO we Wrocławiu.

Szkolne Igrzyska Sportowe ,,Olimpionik'' 2018/2019 wystartowały z pierwszą konkurencją jaką był konkurs zwinności. W klasyfikacji końcowej dziewcząt zwyciężczynią została Michalina Kita, na drugim miejscu została sklasyfikowana Natalia Kołek, a na trzecim Kinga Stępień. Zmagania chłopców na pierwszym miejscu zakończył Adam Żmudka, drugie miejsce wywalczył Wiktor Tylkowski, a trzecie miejsce zajął Bartek Michalik

Szkolne wybory

2018-10-11 21:28

Przełom września i października w naszej szkole to gorący czas. 3 października 2018r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali ciekawe, bardzo pomysłowe plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Każdy starał się przekonać kolegów, by swój głos oddali na niego.

Wycieczka do Katowic

2018-10-01 20:59

W poniedziałek 24 września 2018r. uczniowie klasy 8 uczestniczyli w zajęciach pt."Osobliwości Świata Fizyki", które odbyły się w salach audytoryjnych Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W tym roku wykłady z pokazami dotyczyły następujących tematów: "Potęga ciśnienia" oraz "Wszechobecne fale". Ciekawe zajęcia praktyczne pozwoliły uczniom pogłębić wiedzę zdobytą na lekcjach i lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającej nas rzeczywistości. Największym zainteresowaniem cieszył się wykład oraz doświadczenia dotyczące ciśnienia.

Głosuj na Nas!

2018-10-01 20:32

Bierzemy udział w konkursie "Tysiąc powodów by czytać", który organizuje sklep Empik. Prosimy o oddanie głosu na Szkołę Podstawową w Piasku. Każdy może zagłosować raz dziennie od 1 do 21 października. Lubimy czytać, dzięki Wam możemy dostać 1000 książek do naszej biblioteki. Aby zagłosować kliknij tutaj, a następnie wyszukaj naszej szkoły. Kliknij "zagłosuj na szkołę" pod naszym plakatem. W kolejnym kroku podaj adres e-mailowy na który zostanie wysłany link potwierdzający głos. Pamiętajcie każdy adres e-mail to jeden głos. Dziękujemy!

2 września delegacja naszej szkoły z Panią dyrektor i nauczycielami uczestniczyła w uroczystościach przy obelisku w Janowie, poświęconym żołnierzom VII Dywizji Piechoty, poległym w okresie II wojny światowej. Po złożeniu kwiatów, zapaleniu zniczy i uczczeniu pamięci poległych bohaterów, uczestnicy udali się na mszę świętą w intencji Ojczyzny.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET