A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
piątek 18.01.2019RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Życzenia...

2018-12-21 17:44

zyczenia2018.jpg

Dzień postaci z bajek

2018-12-20 17:21

Bardzo wesoło i kolorowo było u nas 18 grudnia. Otóż przebraliśmy się za ulubionych bohaterów naszych bajek. W tym dniu pojawiły się królewny, wróżki, był Czerwony Kapturek, który nosił w koszyczku książki i zeszyty. W czasie przerw korytarze pilnie strzeżone były przez rycerzy. Był Kubuś Puchatek, Bob Budowniczy, Spiderman, Fred Flintston, Piraci i wiele wiele innych postaci. W trakcie lekcji i przerw była radosna i serdeczna atmosfera.

W poszukiwaniu Mikołaja

2018-12-10 18:06

Dnia 29 listopada najmłodsi z klas I i II a potem 7 grudnia uczniowie klasy IV i V udali się do Tajnej Bazy Mikołaja. W towarzystwie Elfów i wychowawców nasi milusińscy szukali, gdzie może się ukrywać Mikołaj. Mieli przede wszystkim okazję poznać, sprawdzić jak wygląda codzienne życie świątecznej ekipy. Był mikołajowy quiz, taniec, zabawy integracyjne. Elfy zapraszały do różnych pracowni. Wraz z Elfem- kucharzem dzieci poznawały tajniki świątecznej kuchni, przygotowywały pyszne pierniki. W kolejnej pracowni Elfa Artysty wykonywały samodzielnie świąteczne ozdoby. Oczywiście nie zabrakło Elfa Fotografa, który wykonał pamiątkowe zdjęcia.

Mikołajki

2018-12-09 17:17

Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tradycyjnie, jak zawsze, tego dnia panował szczególny klimat. Wszyscy z niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali dzwoneczków. W Piasku odwiedziła nas tym razem nietypowo Pani Mikołajowa. Wraz ze swoim zastępem śnieżynek i skrzatów chodziła od klasy do klasy i rozdawała słodkie upominki dla grzecznych dzieci. Nie zapomniała o nauczycielach, których obdarowała cukierkami i rózgami. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego. Nasze szkolne Mikołajki były świetnym preludium do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Dzień Misia

2018-11-27 17:09

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. W naszej szkole obchodziliśmy je 28 listopada. Z tej okazji każdy uczeń, a nawet niektórzy nauczyciele, przyniósł swoją ulubioną maskotkę. Każdy pluszak był inny, dzięki czemu było kolorowo i tak różnorodnie. Dzień ten był ciekawą i miłą odskocznią od codziennej rutyny. Mamy nadzieję, że każdy kolejny dzień tematyczny w naszej szkole będzie cieszył się taką frekwencją i zaangażowaniem.

Zabawa andrzejkowa

2018-11-24 17:04

Jest taki czas, kiedy można się pobawić i sobie powróżyć. To czas andrzejek. W naszej szkole nie zapomnieliśmy o tym wieczorze i z tej okazji 22 listopada odbyła się dyskoteka. Najmłodsi jak i starsi bawili się z uśmiechem do piosenek puszczanych przez DJa. Jednak wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni opuszczali salę, szykując się do kolejnego dnia nauki.

Z piosenką na ustach 8 listopada ruszyliśmy do szkoły, by wspólnie świętować Dzień Spódnicy. Kolorowe, w paski, kropki - wyboru było co niemiara! Szkoła zamieniła się w prawdziwy wybieg nie tylko dla dziewcząt - bowiem co poniektórzy chłopcy również dołączyli do naszej zabawy i przynieśli ze sobą barwny, kobiecy symbol.

Jaki to przyniosło skutek? Zobaczcie sami!

"Dzień z Niepodległą"

2018-11-09 18:11

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 7 listopada 2018 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowywali pracę, która kojarzyła się im z dziejami naszej Ojczyzny w drodze do niepodległości. Po wykonaniu prac, spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, by każda klasa mogła zaprezentować swoje dzieło. Przed prezentacją wspólnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu. Z wszystkich prac stworzyliśmy biało – czerwoną flagę, która przez najbliżej tygodnie będzie ozdobą szkolnego korytarza. Wszyscy na długo zapamiętamy ten dzień – „Dzień z Niepodległą”.

Jak ważna dla współczesnego młodego człowieka jest umiejętność programowania i kodowania, nie trzeba nikogo przekonywać. Mając to na uwadze, nasza szkoła czyni wiele starań, aby uczniowie mogli korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań.

Marzenia się spełniają!!! – Robot Photon w naszej szkole!!!

12 października miała miejsce ważna uroczystość – do społeczności szkolnej zostali włączeni nasi pierwszoklasiści. W obecności rodziców, nauczycieli i starszych kolegów złożyli oni uroczyste ślubowanie oraz za pomocą ogromnego ołówka zostali pasowani na uczniów.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET