A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
środa 22.05.2019RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Życzenia Wielkanocne 2019

2019-04-19 18:20

życzeniaWielkanocne2019_SPPiasek .jpg

Uwaga!

2019-04-12 20:02

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 15.04.2019 r. Szkoła Podstawowa w Piasku zawiesza strajk, lekcje odbywać się będą zgodnie z planem. Egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z terminem tj.:

  • język polski -15 kwietnia 2019r. (poniedziałek) godz. 9.00,
  • matematyka- 16 kwietnia 2019r. (wtorek) godz. 9.00,
  • język angielski- 17 kwietnia 2019r. (środa) godz. 9.00.

Komunikat!

2019-04-05 14:27

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piasku informuje, że w związku z prawdopodobieństwem rozpoczęcia strajku nauczycieli od dnia 8 kwietnia 2019 r. wszystkie dzieci, które będą obecne w dniach strajku w szkole, będą miały zapewnioną opiekę w godzinach zgodnych z tygodniowym rozkładem zajęć. Dla uczniów korzystających z obiadów, posiłek zostanie przygotowany. Przywóz i odwóz uczniów autobusami szkolnymi będzie odbywał się zgodnie z planem.

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki i nie zwalnia go z tego obowiązku przystąpienie nauczycieli do strajku. Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu i szkole oraz jej zamknięcia. W sytuacji strajku w przedszkolu lub szkole, dyrektor ma obowiązek zawiadomienia o tym fakcie rodziców uczniów.

Kolejną konkurencją Szkolnych Igrzysk Sportowych "OLIMPIONIK" był bieg z piłka. Zmagania z trasą wypełnioną przeszkodami zwycięsko wśród dziewczyn ukończyła Julia Szczepanik, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Stępień, a na trzecim Milena Kiedrzyńska. Zawody chłopców wygrał Filip Tomzik, drugie miejsce zajął Kacper Karoń, a trzecie Kamil Strzelczyk.

Oliwier Dwojak mozaika "Lublin wieża trynitarska"

Kolejne sukcesy!

2019-03-19 10:01

W VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym uczeń naszej szkoły Miłosz Kiedrzyński otrzymał nagrodę Grand Prix. Temat konkursu „Pejzaże mistyczne”. Inspiracja architekturą Lublina i okolic zachęciła młodego artystę do przedstawienia pracy w technice witrażu. W konkursie brał również udział Oliwier Dwojak, który wykonał prace w technice mozaiki szklanej. 

8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ten dzień to doskonała okazja do składania życzeń wszystkim paniom, zarówno tym dużym jak i małym.
W naszej szkole chłopcy o tym nie zapomnieli. Tego dnia najpierw w klasach wręczyli kwiaty i upominki swoim wychowawczyniom i koleżankom, a następnie w sali gimnastycznej przygotowali bardzo ciekawą i zaskakującą niespodziankę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piasku zwraca się z prośbą do rodziców dzieci siedmioletnich zamieszkałych w obwodzie szkoły o złożenie zgłoszeń dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 do 08.04.2019r. Zgłoszenia proszę dokonać na druku zamieszczonym na stronie internetowej szkoły,w sekretariacie w godzinach 8.00 – 15.00 lub pocztą tradycyjną.

Prosimy o informację w przypadku, gdy dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Piasku będą realizowały obowiązek szkolny w innej szkole.

Już jest, już jest!

2019-03-14 07:49

„Szkolne opowieści” czyli fotoksiążka, wygrana w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” pełna pięknych wspomnień od wtorku w bibliotece!! Nagrodę ufundował Empik, a zawartość to wspaniałe fotografie ze szkolnych uroczystości. Wśród zdjęć znajdą się nasi najmłodsi, ale też i najstarsi uczniowie. Zapraszamy do oglądania również nauczycieli i rodziców, którzy będą mogli odnaleźć swoje pociechy, jako bohaterów „Szkolnych opowieści”.

Wrażliwi na słowa

2019-03-13 16:54

12 maraca 2019 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Janowie, odbył się etap gminny XXXI Regionalnych Spotkań z Poezją i Prozą „ Wrażliwość na słowa”. Szkoła Podstawowa w Piasku, dla której nieustanny rozwój literacki uczniów ma ogromne znaczenie, wytypowała swoich reprezentantów. Ich trud, zaangażowanie, jak również merytoryczne przygotowanie przez nauczycieli polonistów przyniosło wspaniałe efekty.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET