A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
piątek 21.09.2018RSS

1wybory_jesien.jpg1wybory_lato.jpg1wybory_zal.jpg1wybory_zima.jpg47017.jpg

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

jp_zaloba.jpgjp_jesien.jpgjp_lato1.jpgjp_wiosna1.jpgjp_zima1.jpg

Poniżej znajdują się dowozy i odwozy dla uczniów Szkoły Podstawowej w Piasku, które obowiązują od 04 września 2018 r.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Piasku serdecznie zapraszają Uczniów i Rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się 3 września 2018 r. o godzinie 9.10. Poniżej przedstawiamy harmonogram dowozów

Czas płynie jak rzeka...

2018-07-05 07:32

,,Czas płynie jak rzeka..." I tak minął kolejny rok szkolny. 22czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Matyas pogratulowała uczniom otrzymania świadectw ukończenia nauki i otrzymania promocji do klas wyższych.

Statuetki dyrektora rozdane

2018-07-05 07:25

Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Piasku odbyła się wyjątkowa uroczystość, gala wybitnych uczniów. 20 czerwca 2018 roku w obecności licznie zebranych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników administracyjnych szkoły i zaprzyjaźnionych osób zostały uroczyście wręczone nagrody, upominki jak i listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów za rok szkolny 2017/2018.

Twórcze lekcje…

2018-06-19 13:24

Połowa czerwca w kalendarzu, oznacza że większość uczniów odlicza dni do upragnionych wakacji. Szkoła w Piasku pracuje natomiast pełną parą. Co najważniejsze jest to praca efektywna, połączona z ogromną satysfakcją. Przykładem jest chociażby lekcja języka polskiego, podczas której zdolni uczniowie klasy III B Gimnazjum pod kierunkiem polonisty pani Pauliny Szczepanik zaprezentowali sztukę teatralną pt. „ Sąd nad Antygoną”.

Udane starty uczniów naszej Szkoły podczas XX Jubileuszowego Biegu „PRO MEMORIA” w Przyrowie oraz IX Działoszyńskiej Dziesiątki.

Koniecznie przeczytaj!

2018-05-13 19:27

Z radością informujemy, że ucz. kl. IIb Oliwia Liberda zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim pn.: „Koniecznie przeczytaj!” na recenzję wybranej książki w kategorii wiekowej 14 – 18 lat.

W dniu 23 marca 2018 r. nasi wspaniali uczniowie w składzie Julia Cykowska reprezentantka klasy VI SP, Wanessa Moskalik i Jakub Nabiałek przedstawiciele klasy III B Gimnazjum. Wzięli udział w IX Konkursie recytatorskim pt. „ Chwile ulotne jak motyle – twórczość poetów regionalnych”, odbywającym się w Szkole Podstawowej im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach.

Wizyta w teatrze

2018-03-26 22:43

Uczestniczyli w przepięknym i pouczającym spektaklu pt. „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie było zabawną interpretacją bajki braci Grimm, przesyconą tańcem i śpiewem. Podziw budziła bogata, niezwykle barwna scenografia, która wciągała widzów w fascynujący świat przygód. Pierwszoklasiści przekonali się, że teatr to magiczne miejsce. Każda chwila w nim spędzona dostarcza niezapomnianych wrażeń.

W XXXI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój las" 2017/2018 organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody wzięło udział 136 uczestników w czterech kategoriach. Miłosz Kiedrzyński w kategorii II "Runo leśne i jego mieszkańcy" wypracował I miejsce.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

wirtualny_spacer.jpg

szkolenia_IT.jpg

balonowe_mistrzostwa_polski.jpg

wielka_niepodlegla.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

jsk_baner.jpg

zgj_logo.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

ppj.jpgppj_cz.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET