A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
środa 28.06.2017RSS

dzialki.jpgdzialki_jesien.jpgdzialki_lato.jpgdzialki_wiosna.jpgdzialki_zaloba.jpg

rozklad_jazdy.jpgrozklad_jazdy_jesien.jpgrozklad_jazdy_lato.jpgrozklad_jazdy_wiosna.jpgrozklad_jazdy_zaloba.jpg

zgk.pngzgk_zima.pngzgk_zalobna.pngzgk_lato.pngzgk_jesien.png

gops.pnggops_zima.pnggops_lato.pnggops_jesien.pnggops_zalobna.png

szkolnictwo_zima.pngszkolnictwo_zalobna.pngszkolnictwo_jesien.pngszkolnictwo_wiosna.pngszkolnictwo_lato.jpg

gospodarka_odpadami.jpggospodarka_odpadami_jesien.jpggospodarka_odpadami_lato.jpggospodarka_odpadami_wiosna.jpggospodarka_odpadami_zaloba.jpg

nie_uzaleznieniom.jpgnie_uzaleznieniom_jesien.jpgnie_uzaleznieniom_lato.jpgnie_uzaleznieniom_wiosna.jpgnie_uzaleznieniom_zaloba.jpg

osrodki_zdrowia.jpgosrodki_zdrowia_jesien.jpgosrodki_zdrowia_lato.jpgosrodki_zdrowia_wiosna.jpgosrodki_zdrowia_zaloba.jpg

fair_play.jpgfair_play_jesien.jpgfair_play_lato.jpgfair_play_wiosna.jpgfair_play_zaloba.jpg

biblioteka.jpgbiblioteka_jesien.jpgbiblioteka_lato.jpgbiblioteka_wiosna.jpgbiblioteka_zaloba.jpg

muzeum.jpgmuzeum_jesien.jpgmuzeum_lato.jpgmuzeum_wiosna.jpgmuzeum_zaloba.jpg

sokis_zima.pngsokis_zalobna.pngsokis_wiosna.pngsokis_lato.pngsokis_jesien.png

imprezy.jpgimprezy_jesien.jpgimprezy_lato.jpgimprezy_wiosna.jpgimprezy_zaloba.jpg

rzut_podkowa.jpgrzut_podkowa_jesien.jpgrzut_podkowa_lato.jpgrzut_podkowa_wiosna.jpgrzut_podkowa_zaloba.jpg

W dniu 23 czerwca podczas zakończenia roku szkolnego 2016/17 pożegnaliśmy opuszczających naszą szkołę uczniów klas trzecich.

Tegoroczna, piąta Gala Wybitnego Gimnazjalisty 2016/2017 odbyła się 21.06.2017r. Podobnie jak jej poprzednie edycje, przebiegła w podniosłym nastroju a zarazem w klimacie doskonałej zabawy.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

2017-06-22 16:19

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum im. Armii Krajowej w Piasku odbędzie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 08:15. Dowozy w tym dniu są tak jak były w roku szkolnym.

W roku szkolnym 2016/2017 dzięki nawiązaniu współpracy z biblioteką w Gimnazjum w Piasku włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Cała Polska czyta dzieciom." Raz w tygodniu w bibliotece szkolnej lub w naszym przedszkolu uczestniczymy w czytaniu bajek i baśni znanych bajkopisarzy polskich i światowych.

Nasi znowu górą!

2017-06-10 07:02

Już po raz trzeci w  Publicznym Gimnazjum w Tomawie odbył się międzyszkolny konkurs historyczny dotyczący dowódców Armii Krajowej.

18 Zlot SK PTSM

2017-06-05 21:43

W dniach 02-04.06.2017 roku odbył się 18 Zlot SK PTSM z terenu powiatu częstochowskiego. W Zlocie brały udział koła turystyczne ze szkół w: Lgoczance, Janowie, Piasku, Siedlcu, Jaskrowie, Blachowni i Częstochowie, łącznie 104 osoby z opiekunami.

W niedzielę 21 maja 2017 roku nasi uczniowie wzięli udział w uroczystościach religijno – patriotycznych w Gminie Janów, upamiętniających 73 rocznicę utworzenia oddziałów partyzanckich Armii Krajowej w ramach Akcji „ Burza”.

19 maja w miejscowości Bystrzanowice – Dwór odbyła się Turystyczna Majówka. W imprezie uczestniczyły również nasze gimnazjum.

W sobotę 20 maja w Siedlcu odbyły się 17 Jurajskie Marsze na Orientację o Puchar Wójta Gminy Janów i Starosty Częstochowskiego, przy współudziale Partnerstwa Północnej Jury. Organizatorem imprezy był ZO PTSM w Częstochowie i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu. W słonecznej pogodzie rywalizowały zespoły dzieci i młodzieży, w tym nasze gimnazjum. W swojej kategorii wiekowej nasz drużyna, w której byli uczniowie Olimpia Patrzałek i Maciek Oberzig, zajęli III miejsce. W kategii szkół zajeliśmy także III miejsce. Gratulujemy!

19 maja uczniowie klas III naszego gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Oświęcimia i Krakowa. Zwiedzili obóz zagłady Auschwitz -Birkenau, gdzie podczas II wojny światowej hitlerowcy dokonali zagłady m.in. Polaków, Żydów. Dla upamiętnienia tych tragicznych wydarzeń uczniowie zapali znicz. Kolejnym punktem wycieczki był Kraków, gdzie mogliśmy zwiedzić m.in. Drogę Królewską, Groby Królewskie, Ołtarz Wita Stwosza. Późnym popołudniem, trochę zmęczeni, ale pełni dobrych wrażeń wróciliśmy do domów.

bip.jpgbip_zaloba.jpg

epuap.jpgepuap_zaloba.jpg

facebook.jpgfacebook_zaloba.jpg

dotacje_oze.png

dotacje_azbest.png

spoldzielnia_socjalna1.png

zwiazek_gmin.jpgzwiazek_gmin_zaloba.jpg

partnerstwo.jpgpartnerstwo_zaloba.jpg

rlgd.png

zespol_szkol.jpgzespol_szkol_zaloba.jpg

siedlec.jpgsiedlec_jesien.jpgsiedlec_lato.jpgsiedlec_wiosna.jpgsiedlec_zaloba.jpg

schronisko.jpgschronisko_zaloba.jpg

rewitalizacja.jpg

Dane kontaktowe:

Urząd Gminy w Janowie, ul. Częstochowska 1; 42-253 Janów, tel. 34 3278048, 34 3278501, 34 3278502, 34 3278503, fax. 34 3278081, e-mail: gmina@janow.pl,
Skrytka odbiorcza ePUAP: /ris4l98i9c/skrytka

Copyright (c) 2016 Urząd Gminy w Janowie. Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe TRUSTNET